POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 298 € (NEVZŤAHUJE SA NA PALETOVÚ DOPRAVU - KOTLE)

Czechtherm SAM BIO 12 kW - Biomas

€1 800 –22 %
Snímka obrazovky 2023 07 13 152752
€1 800 –22 % €1 399 / ks €1 165,83 bez DPH
Objednané

EMISNÁ TRIEDA 3 na nedrevnú biomasu  !!!!!!!!!

Oceľový prehorievací kotol SAM BIO 12  

SAM BIO je založený na konštrukcii, ktorá je už veľa rokov osvedčená v prevádzke.  Aktuálna verzia bola upgradovaná o vodou chladený rošt. Najjednoduhší, ale veľmi účinný kotol, je najlepšou voľbou pre vykurovanie malých a stredných objektov. Je určený na spaľovanie nedrevného  bio paliva.

Jednoduchý design znamená jednoduché ovládanie. Tento kotol môže ľahko obsluhovať každý užívateľ.  Rozšírili sa dvere a umiestnili sme ich do mierneho uhlu, aby sme zvýšili pohodlie pri prikladaní paliva.  Na bočnej strane je inštalovaná šikovná páka  pre čistenie roštu od vzniknutého  popola. Stačí zaťiahnúť a celý popol spadne do popolníka. 

Klasická konštrukcia bola zdokonalená vývojom o ďalšiu cirkuláciu spalín . Týmto spôsobom sme predĺžili dobu horenia aj efektivitu spaľovania.  Vďaka tomu sa spotrebuje menej paliva.

Pre výrobu kotlov používame kvalitnú oceľ. Spolu s dvojitými zvarmi zaisťujeme dlhodobú celistvosť a zvýšenú odolnosť proti korózii.  Záručná doba na tento model je  2 roky záruka na komponenty, 5 rokov záruka na tesnosť výmenníka tepla a 5 rokov na tesnosť zvarov.  

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Dodatočné parametre

Kategória: Oceľový kotol
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz