POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 55 € .

Spôsoby platby

Možnosti platby:

V hotovosti: v prípade, ak si pri objednaní tovaru v kroku výber dopravy zvolíte osobný odber u nás na predajni v Bánovciach nad Bebravou, je možné pri prevzatí tovaru platiť v hotovosti v EUR alebo platobnou kartou priamo u nás na predajni.

Na dobierku: v prípade objednania tovaru a výberu spôsobu platby na dobierku, je možné platiť v hotovosti v EUR alebo platobnou kartou priamo poštovému kuriérovi pri prevzatí tovaru. Služba je spoplatnená 1,8 EUR, ktoré budú započítané v sume objednávky.

Platba vopred klasický bankový prevod: v prípade objedania tovaru a výberu platby klasickým bankovým prevodom. Zaplatíte priamo z Vášho osobného internetbankingu. Je treba rátať s tým, že tento prevod spravidla trvá 2 pracovné dni, preto k dobe dodania treba vždy prirátať tieto 2 pracovné dni.

Platba vopred online bankovým prevodom: v prípade objednania tovaru a výberu platby online bankovým prevodom, budete presmerovaný cez platobnú bránu GOPAY na webovú stránku Vašej banky, kde vykonáte bankový prevod. Tento online bankový prevod je veľmi rýchly a spoľahlivý spôsob platby. Objednávku máte tak do cca 15 minút uhradenú a my Vám obratom posielame tovar.

Platba vopred online bankomatovou platobnou kartou: v prípade objedania tovaru a výberu platby online platobnou kartou, budete presmerovaný na platobnú bránu GOPAY, kde jednoducho zadáte informácie z Vašej platobnej karty. Tento spôsob platby je najobľúbenejším spôsobom platby na internete, je veľmi spoľahlivý, jednoduchý, rýchly a hlavne 100% BEZPEČNÝ.

gopay_bannery-barevnegopay_bannery-bile_smallimg_smallimg (2)mc_securecode_156px_widthmc_vrt_opt_pos_73_2xms_vrt_opt_pos_73_2xstiahnuťstiahnuť (1)