POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 55 € .

Tauri

TECHNOLÓGIA TOUCH ME: TOUCH-USE-SAVE rýchla a ekonomická. EKOLÓGIA - ÚSPORA VODY je dôležitá téma. 

Nízky prietok vody (iba 7,2 l / min) šetrí Vaše náklady na domácnosť. Dotykový štart umožňuje rýchle zapnutie a vypnutie vody, čím sa skracuje čas jej použitia. Okrem toho je možné nastaviť všetky parametre prúdu: teplotu, intenzitu a uhol dopadu pred otvorením ventilu, nestrácate žiadny čas (peniaze), počas ktorého by bola voda zapnutá.

KOMFORT A DIZAJN Tauri Touch Me od BATERIOVO je riešením pre ľudí, ktorí si cenia funkčné a pohodlné riešenia. Funkcia dotykového spustenia a zastavenia zaručuje bezpečnosť: správne nastavená teplota vody ochráni deti pred obarením. Pomáha tiež udržiavať poriadok. Lámali ste si niekedy hlavu, ako zapnúť vodu bez použitia rúk, pretože ste ich zrovna mali zašpinené z varenia? S batériou Tauri na to môžete zabudnúť a  rovnako tak na odtlačky špinavých prstov alebo malé ručičky Vašich pomocníkov v kuchyni :-).  

Minimalistický dizajn batérií Tauri sa hodí do každej kuchyne. Tenký, vysoký výtok umožňuje ľahko naplniť aj veľké hrnce, navyše hrniec môžeme stabilne držať oboma rukami - vodu zastavíme dotykom hrnca s batériou. Už nebudete vylievať vodu na dosku, skrinky a podlahu a snažiť sa vodu vypnúť jedným prstom ľavej ruky. 

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
zdjecie TAURI bateria kuchenna TOUCH ME1
Doprava zadarmo €480 –38 %
€249,17 bez DPH
€299 / ks

Dotyková batéria je veľmi komfortné riešenie.  Jej jednoduché použitie Vám uľahčí fungovanie v kuchyni, naozaj. Stačí sa dotknúť výtokového ramena batérie čímkoľvek,...

6723-915-00