POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 55 € .

Časté otázky

1. Prečo máte niektorý produkt v akcií za tak nízku cenu, oproti konkurenčným predajcom ? Ide o druhú triedu výrobku alebo je tam inak ubraté na kvalite ?

100% našich akcií, je v aktuálnom období z dôvodu toho, že sme nakúpili tovar vo veľkom objeme do zásoby za pôvodné ceny. Pokým tento tovar nevypredáme chceme aby ho naši zákazníci zakúpili za pôvodnú cenu a nie za už zvýšenú cenu z dôvodu aktuálnej situácie na trhu.

Ubezpečujeme Vás, že nevieme vedome zakúpiť inú ako prvú kvalitatívnu triedu výrobkov. Za kvalitou našich výrobkov si stojíme a ručíme našimi 11 ročnými skúsenosťami s predajom, montážou a servisom našich batérií. 

2. Prečo je taký cenový rozdiel medzi batériami v chrómovej a v čiernej farbe ?

Je mnoho možností ako vytvoriť čierny povrch batérií. Keďže vo fabrike v ktorej sa vyrábajú naše batérie, sa vyrábajú aj batérie popredných nemeckých a francúzskych značiek, výrobca bol nútený použiť technologicky najnáročnejší spôsob ako vytvoriť čierny a hlavne odolný povrch : preto aj ten cenový rozdiel medzi chrómovým a čiernym povrchom.

3. Je čierna farba sérií Neda, Moza, Mokait a Narva identická ?

Neda, Moza, Mokait a Narva majú farebne aj materiálovo identickú povrchovú úpravu. Preto, ak chcete kombinovať tieto série v jednej miestnosti, nemusíte sa báť, že batérie budú mať rôzny povrch či dokonca farbu.

4. Na čo sa vzťahuje 5 a 10 ročná záruka pri batériach.

Doba záruky sa vzťahuje na tesnosť odlievaných prvkov (teda na tesnosť materiálu) a zároveň aj na bezporuchovú prevádzku keramických kartuší (za podmienky, že na prívode vody do domácnosti je inštalovaný filter minimálne na hrubé nečistoty. - keďže tieto nečistoty sú najväčším nepriateľom bezporuchovej prevádzky nie len keramickej kartuše ale aj termostatického regulátora, ktorý je inštalovaný v našich termostatických batériach.)

Na funkčnosť spomínaného termostatického regulátora sa vzťahuje 3 ročná záruka, za rovnakej podmienky ako pri keramických kartušiach a teda namontovaný filter minimálne na hrubé nečistoty obsiahnuté vo vode.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie