POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 298 € (NEVZŤAHUJE SA NA PALETOVÚ DOPRAVU - KOTLE)

Časté otázky

1. Prečo máte niektorý produkt v akcií za tak nízku cenu, oproti konkurenčným predajcom ? Ide o druhú triedu výrobku alebo je tam inak ubraté na kvalite ?

100% našich akcií, je v aktuálnom období z dôvodu toho, že sme nakúpili tovar vo veľkom objeme do zásoby za pôvodné ceny. Pokým tento tovar nevypredáme chceme aby ho naši zákazníci zakúpili za pôvodnú cenu a nie za už zvýšenú cenu z dôvodu aktuálnej situácie na trhu.

Ubezpečujeme Vás, že nevieme vedome zakúpiť inú ako prvú kvalitatívnu triedu výrobkov. Za kvalitou našich výrobkov si stojíme a ručíme našimi 11 ročnými skúsenosťami s predajom, montážou a servisom našich batérií. 

2. Prečo je taký cenový rozdiel medzi batériami v chrómovej a v čiernej farbe ?

Je mnoho možností ako vytvoriť čierny povrch batérií. Keďže vo fabrike v ktorej sa vyrábajú naše batérie, sa vyrábajú aj batérie popredných nemeckých a francúzskych značiek, výrobca bol nútený použiť technologicky najnáročnejší spôsob ako vytvoriť čierny a hlavne odolný povrch : preto aj ten cenový rozdiel medzi chrómovým a čiernym povrchom.

3. Je čierna farba sérií Neda, Moza, Mokait a Narva identická ?

Neda, Moza, Mokait a Narva majú farebne aj materiálovo identickú povrchovú úpravu. Preto, ak chcete kombinovať tieto série v jednej miestnosti, nemusíte sa báť, že batérie budú mať rôzny povrch či dokonca farbu.

4. Na čo sa vzťahuje 5 a 10 ročná záruka pri batériach.

Doba záruky sa vzťahuje na tesnosť odlievaných prvkov (teda na tesnosť materiálu) a zároveň aj na bezporuchovú prevádzku keramických kartuší (za podmienky, že na prívode vody do domácnosti je inštalovaný filter minimálne na hrubé nečistoty. - keďže tieto nečistoty sú najväčším nepriateľom bezporuchovej prevádzky nie len keramickej kartuše ale aj termostatického regulátora, ktorý je inštalovaný v našich termostatických batériach.)

Na funkčnosť spomínaného termostatického regulátora sa vzťahuje 3 ročná záruka, za rovnakej podmienky ako pri keramických kartušiach a teda namontovaný filter minimálne na hrubé nečistoty obsiahnuté vo vode.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz