POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 298 € (NEVZŤAHUJE SA NA PALETOVÚ DOPRAVU - KOTLE)

KUCHYNSKÁ BATÉRIA TAURI TOUCH ME

€460 / ks €383,33 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024

Dotyková batéria je veľmi komfortné riešenie.  Jej jednoduché použitie Vám uľahčí fungovanie v kuchyni, naozaj. Stačí sa dotknúť výtokového ramena batérie čímkoľvek, bez problému tak zapnete vodu s vopred nastavenou teplotou a po použití jednoduchým dotykom opäť vodu vypnete. Batéria reaguje na dotyky rukou, lakťami alebo kľudne aj varechou - zvoľte si čokoľvek čo je Vám pohodlné.

Batéria Tauri reaguje na dotyk vašej ruky, lakťa alebo príboru – čokoľvek, čo vám vyhovuje. Je to vždy rýchle a ekonomické. Batéria je veľmi ekologická (nízka spotreba vody: iba 6,5 ​​l/min). Funkcia dotykového spúšťania umožňuje rýchle zapnutie a vypnutie prúdu, čo vám pomôže skrátiť dobu spotreby vody.

Tauri je riešením pre ľudí, ktorí oceňujú funkčné a nákladovo efektívne riešenie. Funkcia dotykovej spúšte zaručuje bezpečnosť: správne nastavená teplota vody ochráni deti pred popálením. Pomôže vám tiež udržať vašu kuchyňu čistú.

Skúšali ste niekedy pustiť vodu bez použitia rúk, pretože boli špinavé? Zabudnite na to a na špinavé odtlačky vašich prstov alebo rúk vašich kuchynských pomocníkov na drezovej batérii. Minimalistický dizajn batérie Tauri sa hodí do každej kuchyne. Tenký vysoký výtok vám umožní ľahko naplniť vodou aj veľké hrnce, navyše ich budete môcť držať pevne oboma rukami - prúd vody môžete vypnúť dotykom batérie hrncom. Už nebudete striekať vodu na pracovnú dosku, skrine alebo podlahu pri snahe vypnúť prúd vody jedným z prstov ľavej ruky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farba : Chróm

Typ : Stojanková 

Materiál : Mosadz

Ovládanie : Páková / dotykový spínač TOUCH ME

Perlátor : Neoperl (Nemecký výrobca)

Prietok vody : Úsporný 7,2 l/min

Typ výtoku : Otočný

Dĺžka výtoku : 200 mm 

Akustická skupina : II

Balenie obsahuje :

Batéria, riadiaca skrinka, flexibilné pripojovacie hadičky M10 x 1 / G3/8 "(d = 600 mm, 4 ks),
flexibilnú pripojovaciu hadičku M12 x 1 / G3/8" (d = 400 mm, 1 ks), upevňovacia súprava, plastový stojan,
podrobný návod na montáž a záručný list, kľúč na demontáž prevzdušňovača,  ventily - 2 ks.

Záruka :

2 roky na tesnosť batérie a prevádzku keramických regulátorov

Osvedčenia a vyhlásenia :

Výrobok je vyrobený v súlade s PN-EN 817:2008, ma hygienický certifikát a vyhlásenie o zhode

TECHNOLÓGIA TOUCH ME: TOUCH-USE-SAVE rýchla a ekonomická. EKOLÓGIA - ÚSPORA VODY je dôležitá téma. 

Nízky prietok vody (iba 7,2 l / min) šetrí Vaše náklady na domácnosť. Dotykový štart umožňuje rýchle zapnutie a vypnutie vody, čím sa skracuje čas jej použitia. Okrem toho je možné nastaviť všetky parametre prúdu: teplotu, intenzitu a uhol dopadu pred otvorením ventilu, nestrácate žiadny čas (peniaze), počas ktorého by bola voda zapnutá.

KOMFORT A DIZAJN Tauri Touch Me od BATERIOVO je riešením pre ľudí, ktorí si cenia funkčné a pohodlné riešenia. Funkcia dotykového spustenia a zastavenia zaručuje bezpečnosť: správne nastavená teplota vody ochráni deti pred obarením. Pomáha tiež udržiavať poriadok. Lámali ste si niekedy hlavu, ako zapnúť vodu bez použitia rúk, pretože ste ich zrovna mali zašpinené z varenia? S batériou Tauri na to môžete zabudnúť a  rovnako tak na odtlačky špinavých prstov alebo malé ručičky Vašich pomocníkov v kuchyni :-).  

Minimalistický dizajn batérií Tauri sa hodí do každej kuchyne. Tenký, vysoký výtok umožňuje ľahko naplniť aj veľké hrnce, navyše hrniec môžeme stabilne držať oboma rukami - vodu zastavíme dotykom hrnca s batériou. Už nebudete vylievať vodu na dosku, skrinky a podlahu a snažiť sa vodu vypnúť jedným prstom ľavej ruky. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: VODOVODNÉ BATÉRIE
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz