POŠTOVNÉ ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 55 € .

Kúzlo matnej čierne - Bateriovobook 2022

Vyhovuje jej prakticky každý materiál a farba. Skvele sa hodí do klasického aj moderného štýlu. Niet divu, že čierna farba v interiéroch - aj preto o nej v tomto článku hovoríme - v poslednej dobe víťazí. Pri výbere čiernych kúpeľňových doplnkov však musíme mať na pamäti, že v móde sú tie s matným povrchom. 

Pozorovatelia módnych trendov každoročne vyberajú farby, ktoré budú v nasledujúcich mesiacoch dominovať móde a interiérom. Treba však spomenúť, že ich pohľady len zriedka pozerajú do kúpeľne. 

Hoci sa sezónne trendové farby, akými sú napríklad farby koralov, fialiek alebo zelene, často objavujú v katalógoch rôznych výrobcov kúpeľňového zariadenia, treba priznať, že tieto farby sa len málokedy dostanú do skutočných kúpeľní. 

Väčšina z nás sa pri zariaďovaní vlastnej kúpeľne vždy zameriava na farby zo základnej palety - biela, sivá, béžová. Keď však chceme kúpeľni dodať trochu originality alebo elegancie, volíme si práve čiernu farbu. 

Na jednej strane symbolizuje eleganciu a klasiku, hodí sa k štuku, starožitnému nábytku, prípadne rôznym imitáciám dreva ako je napríklad dlažba či vinyl. Na strane druhej však čierna môže byť charakteristickým prvkom pre moderné kúpeľne, v ktorých zohráva hlavnú úlohu originálneho doplnku. Čierna v kúpeľniach je tiež kontrastom k bielemu a minimalistickému interiéru.

KFA_NEDA_NABLATOWA_BLACK_DETAL_5822-612-00 (2)

SÉRIA BATÉRIÍ NEDA OD BATERIOVO JE SÉRIA BATÉRIÍ S CHARAKTERISTICKÝM TVAROM VÝTOKU. DOSTUPNÁ V ČIERNEJ MATNEJ VERZII, KTORÁ ZMENÍ VZHĽAD KAŽDEJ, AJ JEDNODUCHEJ KÚPEĽNE. ODOLNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA VYTVORENÁ V KOMPLEXNOM VÝROBNOM PROCESE, VĎAKA ČOMU JE POVRCH BATÉRIE EXTRÉMNE ODOLNÝ VOČI POŠKODENIU. SÉRIA PONÚKA DVE VERZIE UMÝVADLOVEJ BATÉRIE - NÍZKU A VYSOKÚ. KOLEKCIA NAVYŠE OBSAHUJE VAŇOVÚ, SPRCHOVÚ A KUCHYNSKÚ BATÉRIU. K DISPOZÍCII JE AJ CHRÓMOVÁ VERZIA.

* 5 ROČNÁ ZÁRUKA OD VÝROBCU JE V BATERIOVO SAMOZREJMOSŤOU

KFA-na-otwarcie

SÉRIA BATÉRIÍ MOZA, OD BATERIOVO. ČIERNY MATNÝ POVLAK SÉRIE MOZA JE VYTVORENÝ V INOVATÍVNOM VÝROBNOM PROCESE, KTORÝ POZOSTÁVA Z NIEKOĽKÝCH ETÁP. VĎAKA TOMU JE VYSOKO ODOLNÝ VOČI POŠKODENIU A PRÍJEMNÝ NA DOTYK. ERGONOMICKÉ GOMBÍKY UMIESTNENÉ V UHLE 45 ° VOČI POUŽÍVATEĽOVI UĽAHČUJÚ REGULÁCIU PRÚDU A TEPLOTY VODY.  TELO BATÉRIÍ COOL TOUCH CHRÁNI PRED POPÁLENÍM. SPRCHOVÝ SYSTÉM MOZA BLACK SA PREDÁVA V SÚPRAVE SO SKUTOČNE KVALITNOU TERMOSTATICKOU BATÉRIOU.

* 10 ROČNÁ ZÁRUKA OD VÝROBCU JE V BATERIOVO SAMOZREJMOSŤOU 

2-KFA

SÉRIA BATÉRIÍ NARVA OD BATERIOVO. SILNÉ, VÝRAZNÉ „RYSY“ V KOMBINÁCII S HLBOKOU MATNOU ČIERNOU ROBIA BATÉRIE NARVA JEDINEČNÝMI. DOKONALE ZAPADAJÚ DO PRIEMYSELNÉHO TRENDU INTERIÉROVÉHO DIZAJNU, NO MÔŽU BYŤ AJ ZAUJÍMAVÝM DOPLNKOM JEDNODUCHEJ MONOCHROMATICKEJ KÚPEĽNE V KLASICKEJŠOM ŠTÝLE. KOLEKCIA POZOSTÁVA Z VAŇOVEJ,SPRCHOVEJ BATÉRIE A DVOCH VERZIÍ UMÝVADLOVEJ BATÉRIE: NÍZKA A VYSOKÁ.

* 5 ROČNÁ ZÁRUKA OD VÝROBCU JE V BATERIOVO SAMOZREJMOSŤOU 

Šedé sú tu s nami už niekoľko rokov, ale zreteľne tmavnú - sú stále tmavšie a v roku 2022 sa stali úplne čiernymi. Riešením pre odvážnejších je monochromatická kúpeľňa celá v čiernom. Tento trend však môžete do interiéru zaviesť prostredníctvom menších prvkov, napokon čierna sa perfektne hodí k akejkoľvek farbe. 

Na aké doplnky staviť? 

Môžete začať so svietidlami, rámami zrkadiel alebo úchytkami nábytku. Samozrejme, stojí za to siahnuť aj po kúpeľňových batériách v matnej čiernej farbe. Priestor umývadla so silným čiernym akcentom sa môže stať ústredným bodom kúpeľne. Čierna farebná schéma dáva veľký priestor na kombináciu moderného s klasickým - textúrované čierne obklady v kombinácii s bielym, napríklad rustikálnym nábytkom, určite vytvoria zaujímavé duo. 

Na druhej strane veľká, čierna sprchová hlavica do sprchy bude perfektne ladiť s jednoduchými, univerzálnymi, napríklad sivými obkladmi. Čo je dôležité, čierna farba vyzerá dobre na každom povrchu. Od obkladov, cez farbu na stenu, keramiku až po kov, napríklad spomínané batérie

4-Excellent-1100x954

Bez mihnutia oka sa táto móda presťahovala z obývačiek do kúpeľní - vo svete interiérového dizajnu už dlhší čas vládne všeobecná tendencia dávať kúpeľni charakter podobný zvyšku domu alebo bytu. Čierna (nevyhnutne v matnej verzii) si našla cestu aj do kúpeľní, čo nepochybne dokazuje veľkú silu tohto trendu. Nájdeme ho predovšetkým na všetkých druhoch kovových armatúr - profily sprchových kútov, armatúry, príslušenstvo. Vďaka čiernej povrchovej úprave získavajú podkrovný, priemyselný charakter, ktorý sme si tak priali.

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie